VMC séria - vertikálne obrábacie centrá VMC séria - vertikálne obrábacie centrá

Najobľúbenejšia a zároveň najpredávanejšia rada vertikálnych frézovacích centier Pinnacle sa opäť inovovala.
Medzi najprevratnejšie inovácie patrí najmä nový tvar liatinovej konštrukcie stroja, ktorá je spravidla ťažšia o 500 až 1 000 kg voči starším modelom. Taktiež nová konštrukcia stroja umožnuje inštaláciu lineárnych valivých vedení, čo má vplyv na rýchloposuv štandardne pri malých centrách už od 30m/min. Nová konštrukcia umožňuje inštaláciu vretena ISO50 od modelu VMC950 a taktiež inštaláciu mohutnejších pohonov vretena, kde pohon vretena 18,5 kW spolu s dvojstupňovou automatickou prevodovkou nie je problém.

viac
AX séria - 5-osé obrábacie centrá s otočno-sklopným stolom AX séria - 5-osé obrábacie centrá s otočno-sklopným stolom

Základom je liatinová konštrukcia ako ju poznáme z VMC série. Je doplnená o otočno-sklopný stôl, ktorý je pevne zabudovaný do konštrukcie stroja. Stroj plynule riadi 5 osí pomocou riadiaceho systému Heidenhain.

viac
BX séria - 5-osé obrábacie centrá so sklopným vretenom a otočným stolom BX séria - 5-osé obrábacie centrá so sklopným vretenom a otočným stolom

Základom je liatinová konštrukcia ako ju poznáme z VMC série. Je doplnená o natáčacie vreteno, ktoré je pevne zabudované do konštrukcie stroja. Stroj plynule riadi 5 osí pomocou riadiaceho systému Heidenhain.

viac
SUPPORT
LeadwellPinnacleSacoAccuteXEquiptopPEGAS – GONDAKinkelder